ЛНУ ім. Івана Франка та КНУ ім. Тараса Шевченка розвиватимуть міжрегіональну академічну мобільність і співпрацю між університетами!

05.06.2020 | 08:47

Наприкінці травня 2020 року Львівський національний університет імені Івана Франка разом із Київський національний університет імені Тараса Шевченка стали переможцями програми Студентської академічної мобільності (САМ) від House of Europe та British Council Ukraine.

Двостороння академічна мобільність для студентів бакалаврату (2-4 курси) розпочнеться цієї осені.

Програма передбачає мобільність тривалістю 12 тижнів та покриває витрати на проїзд, проживання та щоденні витрати студентів.

В проєкті мають можливість взяти участь студенти обох ВНЗ, які навчаються за такими спеціальностями як: «Філософія», «Культурологія», «Політологія», «Психологія», «Соціальна робота», «Історія та археологія», «Математика», «Статистика», «Кібербезпека», «Прикладна математика», «Туризм», «Географія», «Науки про Землю», «Хімія», «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська», «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – німецька», «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Детальнішу інформацію щодо відбору та участі в програмі мобільності очікуйте згодом.