5 липня 2022 р. відбудеться презентація книги Леоніда Ковриги “Геобіографія часу”

01.07.2022 | 15:05

У вівторок, 5 липня 2022 р. о 17.00 годині, у внутрішньому подвір’ї географічного факультету Франкового університету (м. Львів, вул. Дорошенка, 41, біля пам’ятника наплічнику) відбудеться презентація книги Леоніда Ковриги “Геобіографія часу”.
Завершується навчальний рік у складних умовах воєнного стану. Тож, шановні студенти, викладачі, колеги-географи, поціновувачі літератури і мистецтва, закликаємо у невимушеній дружній атмосфері провести час разом, пригадати яскраві сторінки географічного життя, історії з навчання, практик, експедицій і подорожей, згадати відомі географічні постаті та вшанувати пам’ять героїв України.
Під час заходу відбудеться виставка картин Леоніда Ковриги, а після презентації – БЛАГОДІЙНИЙ АУКЦІОН на підтримку Збройних сил України.