“Лідерство в період змін”- онлайн-зустріч студентів кафедри туризму в межах предмету “Управління персоналом” із засновницею HR-агентства Red Berry

10.11.2022 | 12:22

Лідерство в період змін» – саме з даною темою відбулась 09 листопада 2022 року онлайн – зустріч студентів кафедри туризму в межах предмету “Управління персоналом” за ініціативи доцента Біланюк Ольги Петрівни з Ольгою Добровольською, засновницею HR-агентства Red Berry, бізнес-тренеркою, експерткою з навчання та розвитку працівників компаній, співзасновницею спільноти для HR та не тільки “HUB. HR Today”, керівницею регіонального представництва Всеукраїнської платформи Women in Business у м. Львів.
Зустріч відбулась у форматі виступу, обговорення та дискусій. На зустрічі розглянуто актуальні питання сьогодення:

• особисті якості, вміння і навички, необхідні лідеру;
  • колесо лідерства;
  • ключові функції менеджменту;
  • визначення ключових сфер відповідальності керівника;
  • співвідношення керівництва і лідерства;
  • як завоювати лідерські позиції і авторитет в колективі;
  • оцінка індивідуального стилю лідерства та управління;
  • що таке професійне вигорання та фактори, які на нього впливають;
  • інструменти для профілактики емоційного вигорання;
  • VQ: життєва енергія та де брати інструменти;
  • життєстійкість лідера та команди.

Дякуємо, Ользі Добровольській за мотиваційний та цікавий виступ, за залученість студентів, за приділений час та можливості.