На Чорногірському географічному стаціонарі пройшла комплексна фізико-географічна практика для студентів спеціальності 014.07 «Середня освіта. Географія»

04.07.2023 | 17:53

З 22 червня по 2 липня 2023 року на базі Чорногірського географічного стаціонару проходила комплексна фізико-географічна практика для студентів спеціальності 014.07 «Середня освіта. Географія». Дана практика передбачала ландшафтний, мікрокліматичний, гідрологічний та гірський розділи. Студенти отримали навички проведення польових ландшафтних досліджень, роботи на метеорологічних майданчиках та гідрологічному пості. Самостійно проводили заміри температури повітря на різних висотах, робили поперечний переріз русла р. Прут та визначали швидкість течії. Окрім навчання, студенти мали час на дозвілля – грали на гітарі, проводили різноманітні конкурси.