Успішно завершилися державні іспити студентів спеціальностей 242 “Туризм” та 241 “Готельно-ресторанна справа”

19.06.2023 | 15:23

16 червня 2023 року закінчилися державні іспити студентів кафедри туризму спеціальностей 242 “Туризм” та 241 “Готельно- ресторанна справа”.

Було продемонстровано високий рівень знань та практичні навички фахової обізнаності перед екзаменаційною комісією, яку очолила завідувач кафедри туризму, доктор економічних наук, професор Марта Мальська.
Членами ЕК були Романів Павло Володимирович, Антонюк Наталія Володимирівна, Дубіс Лідія Францівна, Філь Марія Іванівна, Краєвська Оксана.
Надзвичайно приємно, що майбутні фахівці аналізують основні етапи покрокової ревіталізації напрямків туризму, рекреації та гостинності у повоєнний період.