Інтерв’ю із Миколою Гусаком – воїном, колишнім працівником географічного факультету

06.02.2023 | 16:43

Замість шахових фігур – зброя, а замість звичного костюма – військова форма – саме такі зміни прийшли у життя одного з Героїв Львівського університету Миколи Гусака.

До 2010 року Микола Гусак працював у Науково-дослідній частині географічного факультету, а з 2018 року обіймав посаду інструктора-методиста шахового клубу Львівського університету. Проте сьогодні, вже майже 11 місяців, Герой захищає Україну на фронті як старший лейтенант 125 окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України.

Перебуваючи у короткотерміновій відпустці, Микола Гусак відвідав рідний Університет та розповів про свій військовий досвід, важливість освіти та волонтерства, а також поділився, якою бачить Україну після перемоги.