“Інтелектуальний аналіз даних за допомогою Microsoft Excel” – курс за внесок на потреби ЗСУ

18.10.2023 | 15:00
Будь-який донат для ЗСУ – це наш спільний внесок у перемогу, це наше небажання бачити окупантів і їхні ракети на нашій території. Саме тому сьогодні маємо для вас чудову пропозицію – КУРС ЗА ДОНАТ “Інтелектуальний аналіз даних за допомогою Microsoft Excel” від доцентки кафедри математичного моделювання соціально-економічних процесів факультету прикладної математики та інформатики ЛНУ ім. І. Франка, к. е. н., доц. Лесі Добуляк.  Зібрані кошти будуть переказані для допомоги силам протиповітряної оборони.
Курс буде корисним та цікавим для:
  • викладачів та науковців будь-якого напряму;
  • студентів будь-якого курсу і спеціальності, передусім комп’ютерного та математичного та економічного напрямів;
  • програмістів, аналітиків;
  • старшокласників;
  • випускників ЗВО, які хочуть знову відчути себе студентами;
  • всіх зацікавлених, хто відрізняє множення від додавання і попадає курсором мишки по комірці в Excel.
Заняття відбуватимуться на платформі Zoom. Також курс буде доступний у записі.
Після проходження і виконання вимог курсу слухачі зможуть отримати електронний сертифікат (3 кредити ECTS), виданий Львівським національним університетом імені Івана Франка.
Як зареєструватися?
 Перекажіть донат на банку: https://send.monobank.ua/jar/71zbRGPejM
• Мінімальна сума для прослуховування курсу – 500 грн.
• Прослуховування курсу + сертифікат, що засвідчує завершення навчання – 1500 грн. (середня вартість такого онлайн-курсу в ІТ-школах близько 8000 грн). Якщо маєте можливість задонатити більше – будемо дуже вдячні. Якщо в цей момент така сума не посильна для Вас, але Ви хочете вчитися – пишіть на електронну скриньку kurs.za.donat@lnu.edu.ua , і ми розглянемо Вашу заявку.
Заповніть форму https://forms.gle/EReHxBdDJFXMXiQw8
Очікуйте листа з деталями на вашій пошті.
Сучасні методи аналізу даних – чудові, цікаві, багатогранні, більшість з них можна удосконалювати до нескінченності і отримувати результати, що вразять своєю ефективністю та елегантністю.
Все це – магія, яка з хаосу робить порядок. Запрошуємо і Вас долучитися до цього цікавого світу!