Інформація для студентів географічного факультету, які навчаються за кошти фізичних та юридичних осіб

23.02.2022 | 13:13

За результатами зимової заліково-екзаменаційної сесії 2021-2022 н.р. з’явились вакантні місця держзамовлення:

Денне навчання

І курс
Спеціальність
«Географія» – 1
«Географія» (Урбаністика, просторове планування і регіональний розвиток) – 1

ІІ курс
Спеціальність
«Середня освіта (Географія)» – 1

ІІІ курс
Спеціальність (Туризм)» – 3

ІV курс
Спеціальність «Географія» – 2

Студенти, які претендують на переведення на навчання за кошти державного замовлення, впродовж 10 робочих днів з моменту опублікування інформації на офіційній сторінці факультету про конкурс подають у деканат факультету, к. 35 наступні документи:

• особисту заяву на ім’я ректора Університету;
  • копії документів, що підтверджують належність до пільгових категорій (за наявності);
  • довідку про склад сім’ї та довідки про доходи всіх повнолітніх членів сім’ї;
  • копії документів, що підтверджують активну участь студента у науковому, громадському або спортивному житті (за наявності).