Участь представників кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій у IX Міжнародній науково-практичній конференції «Questions regarding the problems of higher education»

11.03.2024 | 21:49

К.е.н., доцентка кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій Ірина Петлін та магістрантка 1-го курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Марецька Вероніка-Маріанна взяли участь у IX Міжнародній науково-практичній конференції «Questions regarding the problems of higher education», яка відбувалася 4-6 березня 2024 року в м. Бордо (Франція).
В роботі конференції було представлено такі секції:

• Сільськогосподарські науки;
  • Архітектура, будівництво;
  • Історія мистецтва;
  • Хімія;
  • Культурологія;
  • Економіка;
  • Геологія;
  • Історія;
  • Юриспруденція;
  • Менеджмент, маркетинг;
  • Педагогіка;
  • Філологія;
  • Філософія;
  • Політологія;
  • Психологія;
  • Соціологія;
  • Технічні науки;
  • Туризм.

Доц. Ірина Петлін та магістрантка Вероніка Марецька представили доповідь «Управління франчизою в закладах ресторанного господарства» в секції «Менеджмент, маркетинг».
Кафедра готельно-ресторанної справи та харчових технологій висловлює подяку організаторам конференції за можливість бути учасниками такого заходу та представити результати наукових досліджень.