Участь кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій у науковому фестивалі ОL

20.05.2023 | 17:22

Кафедра готельно-ресторанної справи та харчових технологій географічного факультету ЛНУ імені Івана Франка взяла участь в Науковому фестивалі ОL, який відбувся 13 травня на території DUCK’S LAKE LVIV.
Доцентка кафедри Ольга Богданівна Маслійчук та студенти спеціальності 181 «Харчові технології» – Оксана Домарецька та Анастасія Трофімук провели майстер-класи з виготовлення цукрової флористики та молекулярної кухні.
Цукрова флористика – це квіти із мастики, якими можна декорувати кондитерські вироби та створювати цукрові букети.
Із технології молекулярної кухні кафедра представила виготовлення ікри та провела її дегустацію.
Відвідувачі фестивалю активно брали участь в майстер-класах, які викликали велике захоплення.
Мета фестивалю – популяризація науки серед молоді! Робимо науку цікавою!!!

Кафедра готельно-ресторанної справи та харчових технологій гостинно запрошує стати частинкою нашої наукової спільноти!