“Poster” – “Syrve”: практичний досвід, переваги та недоліки автоматизованих систем в сфері гостинності”

09.05.2023 | 12:17

9 травня 2023 року гарант ОПП “Готельно-ресторанна справа” кафедри туризму доц. Філь М. І. організувала онлайн-зустріч із студентами 2-го курсу спеціальності “Готельно-ресторанна справа”.

Обговорювалась актуальна тема сьогодення про автоматизовані системи у ресторанах, практичний досвід, переваги та недоліки у системі “Poster” – “Syrve” в сфері гостинності.
Понад 50 студентів брали участь в обговоренні, а саме ті, які працюють зараз із цими автоматизованими програмами.
Активно долучились студенти з 21 групи: Гаврилюк Д., Антонюк М., Біла М., Волоский М.
Обговорювались питання про фронт та бек-офіс та їх можливості; переваги та недоліки програм; порівняння вартості програм; обладнання для автоматизації; алгоритм відкриття зміни; алгоритм приймання замовлення; складання звіту та архів чеку тощо.

Гарант врахувала потребу обговорення цієї теми на 2-му курсі, адже студенти на ОПП “Готельно-ресторанна справа” починають працювати вже із 1-го курсу.