На географічному факультеті відбулася 3-я наукова конференція студентів, аспірантів і молодих вчених “Горизонти ґрунтознавства”

28.04.2023 | 13:02

27 квітня 2023 року на географічному факультеті в змішаному (очно-дистанційному) форматі відбулася 3-я наукова конференція студентів, аспірантів і молодих вчених “Горизонти ґрунтознавства”.
Конференція була організована кафедрою ґрунтознавства і географії ґрунтів Львівського національного університету імені Івана Франка.
У роботі конференції взяли участь студенти, аспіранти та молоді вчені географічного, економічного, історичного та юридичного факультетів Львівського національного університету імені Івана Франка, а також студенти Одеського університету імені І.І. Мечникова, науковці Інституту екології Карпат НАН України, НПП “Сколівські Бескиди”.

Збірник матеріалів конференції буде опубліковано і розміщено на офіційному сайті географічного факультету.
Учасники конференції отримають сертифікат із зазначенням загальної кількості академічних годин: 18 год. (0,6 ECTS).

Дякуємо всім за участь у 3-й науковій конференції студентів, аспірантів і молодих вчених “Горизонти ґрунтознавства” та зичимо нових творчих і наукових здобутків, ПЕРЕМОГИ та МИРУ!