До 140-річчя географії у Львівському університеті географи висадили ліс

21.04.2023 | 11:15

В рамках відзначення 140-річчя географії у Львівському університеті студенти, викладачі, співробітники географічного факультету засадили ділянку 1.2 га лісом в урочищі Туринка В’язівського лісництва Львівського лісгоспу.

До акції долучились співробітники Департаменту екології і природних ресурсів ЛОВА. Дотримуючись принципів сталого лісокористування висадили 80% сосни звичайної, 20% дуба звичайного з домішками модрини, ялини.
Акцію очолив Ректор Львівського університету імені Івана Франка Володимир Мельник, проректор Володимир Качмар, декан факультету Володимир Біланюк, завідувачі кафедр.
Висадка дерев відбулася за сприяння в о. директора департаменту екології і природних ресурсів ЛОВА Оксани Війтик та начальника управління охорони природних ресурсів Департаменту Володимира Діяка.
Особлива подяка за посадковий матеріал, інструктаж з технології висадки саджанців та загалом надану можливість посадити ліс Андрію Булику – в. о. головного лісничого філії “Львівське лісове господарство ДП ліси України”, Степану Сохацькому – лісничому В’язівського лісництва.
Ліс – це книга, яку потрібно вивчати. Творімо майбутнє разом!