У рамках проведення міжнародної науково-практичної конференції “Географічна освіта і наука: виклики і поступ” відбулось засідання секції “Геоморфології і палеогеографії”

26.05.2023 | 12:24

У рамках проведення міжнародної науково-практичної конференції “Географічна освіта і наука: виклики і поступ, присвяченої 140-річчю географії у Львівському університеті (18–20 травня 2023 р.)”, відбулось засідання секції “Геоморфології і палеогеографії”.
У роботі секції взяли участь науково-педагогічні працівники Львівського національного університету імені Івана Франка, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Інституту географії НАН України, Університету Яна Кохановського в Кєльцах (м. Кельце, РП) та інших організацій і установ.
У роботі секції активну участь взяли магістри, які навчаються за ОПП “Глобальні зміни геоморфосистем і геозагрози”, та студенти, які навчаються за ОПП “Географія”.