24.06.2024 | 13:27

Відбувся ґрунтовий розділ навчальної практики студентів І курсу групи ГРФ-11с географічного факультету спеціальності 106 „Географія”, які навчаються на ОПП „Географія” та групи ГРН-11с географічного факультету спеціальності «Науки про Землю», які навчаються на ОП «Ґрунтознавство та експертна оцінка земель». Проведено дослідження модальних типів ґрунтів у межах Давидівського пасма в околицях м. Винники. Закладено розрізи на рендзинах типових та вилугуваних на схилі Винної гори, а також на дернових примітивних ґрунтах біля піщаного кар’єру. Майбутні географи та ґрунтознавці описали морфологічну будову профілю досліджуваних ґрунтів, відібрали зразки з генетичних горизонтів для проведення лабораторно-аналітичних досліджень. Здобувачі успішно впоралися з поставленими завданнями. Приємною несподіванкою була зустріч на Винній горі з археологічною експедицією ЛНУ імені Івана Франка. Побажаємо нашим студентам цікавих досліджень та нових відкриттів і звісно такої ж натхненної та старанної роботи!