ESC волонтерство в Туреччині

21.02.2024 | 21:58

Студента 4 курсу предметної спеціальності 014.07 Середня освіта (Географія) Валерія Штефанюк бере участь у програмі ESC (European Solidarity Corps) волонтерство на території Туреччини. Програма ініційована у рамках волонтерської програми Еразмус ESC.

Програма триває з 23 січня по 23 березня 2024 р. у м. Анкара (Туреччина).
Головні напрями діяльності волонтера:

• Співпраця з навчальними закладами та асоціаціями для просування шкільного спорту;
  • Співпраця з університетськими та громадськими організаціями для розвитку спортивної діяльності;
  • Популяризація європейських молодіжних програм серед молоді в громаді та участь у молодіжних обмінах;
  • Організація культурних заходів (конференції, семінари, художні виставки, спортивні заходи);
  • Організація воркшопів з активного відпочинку (спортивні заходи із залученням місцевих жителів);
  • Підготовка презентацій про Erasmus+ (YiA);

У рамках проєкту Валерія відвідує уроки турецької мови два рази на тиждень; бере участь у зустрічах у вищих навчальних закладах та спеціальних заходах організованих ESC; долучається до організації розмовних клубів англійської мови та міжкультурних заходів.