Екскурсія студентів бакалаврату групи ГРО-11с в Наукову бібліотеку Львівського національного університету імені Івана Франка в межах вивчення навчальної дисципліни “Краєзнавство”

23.10.2023 | 12:41

17 жовтня 2023 р. студенти групи ГРО-11, освітня програма 014.07 “Середня освіта (Географія)”, відвідали Наукову бібліотеку Львівського національного університету імені Івана Франка в межах вивчення навчальної дисципліни “Краєзнавство” (викладач – доцента кафедри географії України О. Стецюк). Працівники бібліотеки провели екскурсію її приміщеннями, розповіли про історію закладу, його фонди, особливості роботи за сучасних умов.

Студенти групи ГРО-11с і доц. О. Стецюк дякують працівникам бібліотеки за цікаву, пізнавальну екскурсію.