Екскурсія студентів спеціальності 106 Географія в Львівський історичний музей

12.04.2023 | 15:55

12 квітня 2023 р. студенти третього курсу спеціальності 106 Географія (група ГрФ-32с) відвідали Львівський історичний музей, експозиція: Музей історії України (м. Львів, пл. Ринок, 24) у межах практично-семінарських занять з курсу «Соціальна географія» (асист. Л. Котик).
Студенти прослухали змістову екскурсію про події козацької доби, зокрема, їхній прояв у соціальному просторі м. Львова та околиць; ознайомилися з історією краю до IX ст. до Р.Х. через призму археологічних знахідок; оглянули експонати, що презентують розвиток економічного життя, і культури мешканців XVII-ХІХ ст.
Завдяки екскурсії студенти поглибили знання з географії культури України, повсякденного життя та побуту мешканців, освоєння території країни в давні періоди.
Дякуємо екскурсоводу музею – п. Ірині за цікаву та змістовну екскурсію!
Бажаємо студентам застосувати отримані знання та навички у майбутній професійній діяльності!