Відбулася екскурсія Франківським районом м. Львова від Наукового товариства географічного факультету

23.10.2023 | 18:17

18 жовтня 2023 р. для студентів географічного факультету відбулася екскурсія у межах Франківського району м. Львова. До участі долучилися студенти спеціальність 106 «Географія», 241 «Готельно-ресторанна справа», 014.07 «Середня освіта (Географія)». Охочі дізналися історію забудови району, обговорили особливості міського планування та транспорту (про трамвайну лінію та недобудований міст на вулиці Науковій), ознайомилися з особливостями архітектури ТЦ «Львів» та готелю «Супутник». Відвідали парк «Горіховий Гай», ставок посеред багатоповерхівок на вулиці В. Симоненка, Храм Святих Володимира та Ольги та багато інших цікавих місцин району.