Екскурсія здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 181 «Харчові технології» у Головне управління ДСНС України у Львівській області

17.10.2023 | 11:37

28 вересня 2023 року відбулось практичне заняття-екскурсія студентів І курсу першого (бакалаврського) рівня вищої спеціальності 181 «Харчові технології» освіти у Головне управління ДСНС України у Львівській області з навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності.2 (викладач: Фірман В.О).
Екскурсію провела головний фахівець відділу пропаганди і агітації ГУДСНС України у Львівській області Андрейчук Марта, випускниця географічного факультету.
Під час екскурсії студенти ознайомились з історією зародження пожежної справи на Львівщині та її сучасність, подивилися, як змінювались з часом форма та бойовий одяг рятувальників. Найбільше студентів зацікавила розповідь про ЧАЕС.
Студенти групи ГРХТ-11с дякують головному управлінню ДСНС України та головному фахівцю відділу пропаганди і агітації Андрейчук Марті за проведення цікавої екскурсії.