Екскурсія студентів третього курсу спеціальності 106 Географія у рамках навчальної дисципліни “Соціальна географія”

20.03.2023 | 11:47

Весна — гарний період для урізноманітнення традиційних методів навчання студентів, зокрема, і шляхом проведення навчальних екскурсій.
У рамках практично-семінарських занять з навчальної дисципліни “Соціальна географія” 17 березня 2023 р. студенти третього курсу спеціальності 106 Географія, група ГрФ-31 мали змогу досліджувати соціальний простір м. Львова.

Під час екскурсії, яку провела асист. Любов Котик, студенти ознайомилися із передумовами формування соціального простору міста на прикладі Франківського адміністративного району м. Львова, насичення його об’єктами соціальної інфраструктури та їхнім взаємозв’язком на локальному рівні. Студенти отримали навички використання в соціально-географічних дослідженнях методів спостереження, зокрема, включено спостереження, позиційної редукції, ментальних карт.
Бажаємо студентам використати отримані знання та навички в навчальній та науковій діяльності!