31 травня 2024 р. відбувся захист дисертації аспірантки кафедри конструктивної географії і картографії Теслович Мар’яни Вікторівни на тему”Екологічна мережа Закарпатської області: територіальна структура, функціонування, оптимізація”

03.06.2024 | 12:48

31 травня 2024 року відбувся захист дисертації аспірантки кафедри конструктивної географії і картографії Теслович Мар’яни Вікторівни на тему “Екологічна мережа Закарпатської області: територіальна структура, функціонування, оптимізація”, науковий керівник – доцент Кричевська Д.А.

За результатами обговорення наукової новизни, теоретичного та практичного значення результатів дисертаційного дослідження здобувачці присуджено ступінь доктора філософії з галузі знань 10 «Природничі науки» за спеціальністю 103 «Науки про Землю»!

Захист відбувся під головуванням доктора географічних наук проф. Круглова І.С. (завідувач кафедри геоекології та фізичної географії ЛНУ імені Івана Франка), офіційні опоненти – проф. Максименко (завідувач кафедри екологічного моніторингу та заповідної справи Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна МОН України.), проф. Царик (завідувач кафедри геоекології та методики навчання екологічних дисциплін Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка МОН України); рецензенти – проф. Ямелинець Т.С. (кафедра ґрунтознавства і географії ґрунтів ЛНУ імені Івана Франка), доцент Смалійчук А.Д. (кафедра геоекології та фізичної географії ЛНУ імені Івана Франка).