Доцент кафедри туризму отримав подяку від Львівської обласної малої академії наук учнівської молоді

05.01.2024 | 11:06
Колектив кафедри туризму вітає свого колегу доцента кафедри Павла Романіва з отриманням подяки від комунального закладу обласної ради “Львівська обласна мала академія наук учнівської молоді” за активну допомогу у проведенні Форуму позашкілля “Поринь у світ науки”. Метою масштабного заходу було познайомити допитливих школярів із різноманіттям професій та багатогранністю наукового світу. Зокрема, цікавою складовою наукового форуму була локація географічного факультету, де школярі розвивали навички активного туризму, частувалися карпатським чаєм та насолоджувалися миттєвостями спокою у центрі Львова. Такі атракції майбутні професіонали та дослідники могли пізнати завдяки ініціативам Павла Романіва, який чудово розуміє прагнення і настрій сучасних дітей.
Бажаємо Павлу Володимировичу ще багато таких цікавих молодіжних проектів, професійних наукових звершень, нехай його внесок у мотивацію духовного зростання молодого покоління завжди знаходить підтримку і приносить гарні результати.
З повагою кафедра туризму Львівського національного університету імені Івана Франка.