До уваги здобувачів ПЛАТНОГО навчання 2,3 та 4 курсу бакалаврату денної та заочної форми

14.10.2022 | 19:20

Оголошується терміновий збір інформації по наступних критеріях:

• Діти (особи з їх числа у віці до 23 років) загиблих (померлих) осіб, зазначених у статті 10-1 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (категорія 1).
  • Особи, визнані учасниками бойових дій, особами з інвалідністю внаслідок війни відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (категорія 2).
  • Діти (особи з їх числа у віці до 23 років) учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (категорія 3).

Сканкопії документів просимо надсилати на електронну адресу geodekanat@gmail.com

Інформацію подати до 16 жовтня 2022 р.