До уваги молодих науковців: триває прийом статей для участі в ІІ науковій інтернет-конференції студентів і аспірантів “Горизонти ґрунтознавства”

05.04.2022 | 23:27

ІІ наукова конференція студентів і аспірантів «Горизонти ґрунтознавства»  відбудеться
12 травня 2022 року
 у форматі онлайн на платформі ZOOM.

До участі у конференції запрошуються студенти й аспіранти, а також молоді вчені.

Для участі в роботі конференції необхідно до 12 квітня 2022 р. надіслати статтю, оформлену
відповідно до вимог, на електронну адресу кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів (kfgeogrunt@lnu.edu.ua; назва файлу – за прізвищем першого автора). Стаття повинна відповідати тематиці конференції та бути оформленою відповідно до вимог.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Тематика конференції:

• ґенеза і географія ґрунтів;
  • екологія ґрунтів;
  • проблеми збалансованого використання й охорони ґрунтів;
  • ґрунтові, земельні ресурси та їхня оцінка;
  • сучасний стан землекористування.

Матеріали конференції будуть опубліковані у збірнику матеріалів конференції, а також  розміщені на web-сторінці факультету.

Зразок у форматі Word