Дедлайн прийому статей до Збірника наукових праць “Проблеми геоморфології і палеогеографії Українських Карпат і прилеглих територій”

13.04.2023 | 09:40

Шановні колеги!

Здійснюється приймання статей до 1(15) 2023 р. випуску Збірника наукових праць «Проблеми геоморфології і палеогеографії Українських Карпат і прилеглих територій», присвяченого 140-річчю заснування географії у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Збірник входить до Переліку наукових фахових видань України зі спеціальностей 103 (Науки про Землю), 106 (Географія) (категорія “Б”). Кожній статті присвоюємо ідентифікатор DOI, який реєструємо у Crossref, завдяки чому пошук джерела в мережі Інтернет спрощується. Видання індексує Google Scholar.

Крайній термін подання статей – 1-2 травня 2023 р.

З вимогами до оформлення статей можна ознайомитися на сайті:

Статті повинні відповідати тематиці Збірника. Надсилати безпосередньо секретарю або на адресу журналу.

Редакційна колегія

Львівський національний університет імені Івана Франка,

географічний факультет,

e-mail: problemy.geomorf@gmail.com