Команда викладачів та студентів кафедри туризму розпочала роботу у проєкті DAAD “Winter school Health tour 2023”

09.10.2023 | 15:16

9 жовтня 2023 року команда викладачів та студентів кафедри туризму під керівництвом доц. Орести Бордун та доц. Анни Грицишин розпочала свою роботу у проєкті DAAD “Winter school Health tour 2023” у м. Пфарркірхен, Німеччина. Цьогорічна зимова школа присвячена дослідженню поглядів молодого покоління щодо медичного та оздоровчого туризму. Під час перебування в Німеччині студенти матимуть змогу ознайомитися зі СПА та велнес інфраструктурою Баварії, поспілкуватися зі стейкхолдерами галузі на ярмарку професій та провести власні групові дослідження. Слід зазначити, що в проєкті залучені студенти та викладачі вищих навчальних закладів Німеччини, Чехії, Угорщини, Хорватії, Грузії та України.