Благодійна ініціатива «Будьмо єдині в турботі про ближніх»

27.11.2022 | 18:07

Студенти та колектив кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій цьогоріч знову долучаються до благодійної акції «Будьмо єдині в турботі про ближніх».

Запрошуємо долучитися усіх охочих, адже разом  ми – сила: гуртуємося та допомагаємо!

«На свято св. Миколая «Лицарі Колумба» та «Волонтерська ініціатива» разом з друзями планують відвідати діток в  Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі, Львівській міській дитячій клінічній лікарні, Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ» та Львівському обласному неонатальному центрі.

Просимо про допомогу коштами, солодощами та фруктами. (Збір відбудеться у церкві Покрови, м. Львів, вул. Личаківська 175

З питань підтримки просимо  телефонувати за номером:

+ 380979557750 о. Іван Настоятель церкви Покрови Пресвятої Богородиці

+ 30970441502 п. Василь («Лицарі Колумба»)

+38(097)3839799 п. Наталя («Волонтерська ініціатива»)»

Сьогодні українці переживають найважчі часи, але це не зупиняє нас робити добро та піклуватися про ближніх.

Єднаймося заради добра, миру та перемоги!