Англомовний семінар «ASSESSING PEOPLE IN THE WORKPLACE: SELF-MANAGEMENT & DEVELOPMENT IN HORECA & TOURISM» від професорки Dr Elizabeth Ineson із Manchester Metropolitan University (Велика Британія)

24.10.2023 | 11:34

Здобувачі першого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» Шоп’як Олег і Нечипуренко Ксенія, практикуючи неформальну освіту, та науковці кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій – зав.кафедри, к.г.н. Пандяк І.Г., к.е.н. Кушнірук Г.В., к.т.н. Маслійчук О.Б., к.е.н. Паук О.Є. та старший викладач Максимець О.Б. – пройшли навчання англомовного семінару «ASSESSING PEOPLE IN THE WORKPLACE: SELF-MANAGEMENT & DEVELOPMENT IN HORECA & TOURISM».
Семінар провела 17 жовтня 2023 року лектор – професорка Dr Elizabeth Ineson із Manchester Metropolitan University (Велика Британія).
Dr Elizabeth Ineson ознайомила з оцінюванням персоналу на робочому місці: селфменеджмент та саморозвиток. Захід відбувся за сприяння кафедри Готельно-ресторанного бізнесу Одеського національного технологічного університету. Учасники отримали сертифікати.
Кафедра готельно-ресторанної справи та харчових технологій географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка висловлює велику подяку кафедрі готельно-ресторанного бізнесу Одеського національного технологічного університету, к.т.н., доц. Катерині Федосовій, лектору за навчання та плідну співпрацю!