Асп. кафедри геоморфології і палеогеографії Наталія Соловей – учасниця Літньої школи зі створення віртуальних польових маршрутів на базі Університету Сучави, м. Ватра Дорней, Румунія

21.09.2023 | 14:36

15-19 вересня 2023 року аспірантка кафедри геоморфології і палеогеографії географічного факультету Наталія Соловей взяла участь у Літній школі зі створення віртуальних польових маршрутів на базі Університету Сучави, м. Ватра Дорней, Румунія.

Географи з Великої Британії, Румунії, України, Словаччини, Польщі, Чехії, Молдови ділилися та обмінюватися своїми знаннями та досвідом.
Було обґрунтовано необхідність польових практик у географічних дослідженнях та важливість проведення і доступності цих практик у різних умовах. До дистанційного навчання також долучились студенти-магістри ОПП «Глобальні зміни геоморфосистем і геозагрози».