Анонс участі завідувача кафедри туризму у 12-му міжнародному економічному форумі Європа-Україна

10.12.2018 | 10:59

Професор кафедри туризму, д.е.н. Мальська М.П. – почесний гість та модератор панельної дискусії «Туризм та економічний розвиток міст та регіонів.  Що потрібно для того, щоб досягти успіху?» Дана панельна дискусія пройде в рамках 12-го міжнародного економічного форуму Європа-Україна, (12thEurope-UkraineForum), який відбудеться 24-25 січня 2019 р. у м. Жешув (Республіка Польща). Основною темою форуму цього разу стане «Ukraine After 2019. A Change or a Continuation?» («Україна після 2019 року.Зміни або продовження?») – продовженням реформи та модернізації України в ситуації можливих змін на вершині політичної влади в Києві в результаті президентських та парламентських виборів, призначених на 2019 рік.