AMFORHT підтримує туристично-готельну освітню галузь України

26.11.2023 | 21:33

23 листопада 2023 року відбулась щорічна Генеральна Асамблея і Рада Директорів AMFORHT – світової асоціації освіти з гостинності і туризму. Це засідання проводилось у Ліонській кулінарній школі (Франція). Було розглянуто питання функціонування AMFORHT у 2022–2023 роках та обґрунтовано перспективи діяльності цієї організації у 2024 році.

Україну у Раді Директорів цієї організації представляє Юрій Зінько – старший викладач кафедри туризму географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. У короткій промові він наголосив на освітніх і матеріальних потребах туристично-готельних закладів освіти України. Напередодні почесний Президент AMFORHT Філіп Франсуа, який брав участь у конференції до 140-річчя географії у Львівському університеті, виразив підтримку українському народу та освітянам ВНЗ гостинності зокрема у цей нелегкий час воєнної агресії проти України. Він наголосив, що надаватимуть науково-освітню і матеріально-технічну допомогу освітній туристично-готельній галузі України.