Академічна мобільність за програмою Erasmus+ в університеті Турку (Фінляндія)

19.05.2023 | 11:35

Студентка 3 курсу предметної спеціальності Штефанюк Валерія взяла учать у програмі студентської академічної мобільності за програмою Erasmus+.
Упродовж весняного семестру, з 01 січня по 15 травня 2023 р., вона пройшла навчання в Університеті Турку (Turun yliopisto, м. Турку, Фінляндія).
CERTIFICATE OF ADMISSION TO EXCHANGE STUDIES AT THE UNIVERSITY OF TURKU

Під час навчання Валерія прослухала курси: “Логістика морського транспорту та економічна географія”, “Річкове та прибережне середовище”, “Екологія навколишнього середовища”, “Системне мислення в дослідженні глобальних змін”, “Англійська для робочого процесу”, тематичний курс UniPID про економічну ситуацію в країнах звідки ти родом.
Під час навчання були виїзні практики та екскурсії, які активізовували студентів до навчального процесу.

Участь в академічній мобільності є вагомим життєвим досвідом, дає змогу поглибити мовну і комунікативну компетентність, набути навички міжкультурної комунікації.