7 жовтня 2022 р. відбулася ХVІ наукова конференція з міжнародною участю “Географія, економіка і туризм: національний та міжнародний досвід”

10.10.2022 | 17:28

7 жовтня 2022 р. кафедра туризму географічного факультету разом із кафедрою європейських та регіональних студій факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка провела ХVІ наукову конференцію з міжнародною участю «Географія, економіка і туризм: національний та міжнародний досвід.
Співорганізаторами конференції також була Вища суспільно-природнича школа імені Вінцента Поля (м. Люблін, Республіка Польща), кафедра туризму факультету землевпорядкування та туризму Львівського національного університету природокористування та громадська організація «Еколого-географічний фонд».

Працівники кафедри туризму присвятили чергову конференцію 140-річчю географії у Львівському університеті, 20-річчю кафедри туризму та Світлій пам’яті доцента кафедри туризму, старшого лейтенанта ЗСУ Михайла Гамкала, який загинув 18 серпня 2022 р. в бою з російськими окупантами поблизу с. Благодатне Миколаївського району Миколаївської області.

Конференція зібрала понад сто науковців та практиків з України та Польщі (104 особи). У зв’язку із продовженням карантину, пов’язаного з поширенням COVID 19, а також воєнними діями внаслідок агресії російської федерації, наукова конференція відбулася із дотриманням карантинних вимог. Під час пленарного засідань, які проводилися в конференц-залі кафедри туризму (вул. П. Дорошенка, 41/1г), розглянуто широке коло питань: використання природно-географічних та історико-культурних ресурсів рекреаційних територій, розвиток інноваційних видів туризму, проблеми безпеки у туризмі, розвиток туризму в умовах воєнних дій тощо.

Учасники конференції представляли багато українських вищих учбових закладів та організацій, зокрема: Національний лісотехнічний університет України (м. Львів), Львівський національний університет природокористування, Екологічний коледж Львівського національного університету природокористування, Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського, Львівський торговельно-економічний університет, ДУ  “Інститут регіональних досліджень імені М.І. Долішнього НАН України (м. Львів), Регіональний ландшафтний парк «Знесіння» (м. Львів), Київський національний університет імені Тараса Шевченка, ДВНЗ «Ужгородський національний університет», Університет Короля Данила (Івано-Франківськ), ДУ «Інститут ринку і економіко-екологічних досліджень Національної академії наук України» (Одеса), Національний авіаційний університет (Київ), Волинський національний університет імені Лесі Українки (м. Луцьк), Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, Уманський державний педагогічний університет імені П. Тичини.

Заочна делегація з Польщі представлена науковцями з Вищої суспільно-природничої школи імені Вінцента Поля (Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. Wincentego Pola w Lublinie) та Економічного університету в м. Катовіце (Uniwersytet ekonomiczny w Katowicach).