“Висновки глобального огляду забруднення гірських територій пластиком” – доповідь міжнародної екологічної експертки, фахівця з питань сталого виробництва та використання, випускниці географічного факультету

22.12.2021 | 13:57

28 грудня 2021 р. о 13 год. відбудеться науковий семінар кафедри раціонального використання ресурсів і охорони природи у розширеному форматі.
Запрошений гість – випускниця кафедри РВПіОП 2005 року Леся Старунчак/Ніколаєва.
Тепер вона Міжнародний екологічний експерт. Як  фахівець з питань сталого виробництва та використання, Програми ООН з навколишнього середовища, Леся представить результати глобального огляду забруднення гірських територій пластиковим сміттям. І це буде не огляд літератури, а результати, здобуті у польових умовах під час відвідування найвищих вершин світу.

Тема доповіді: “Висновки глобального огляду забруднення гірських територій пластиком”.

Засідання відбудеться у змішаному режимі. Запрошуємо колег із інших кафедр чи університетів, студентів, випускників, еко-активістів.
Охочі можуть підключитись онлайн за посиланням у програмі Тімс.