Проф. Марта Мальська – учасниця 15 Балтійського Бізнес Форуму під почесним патронатом Президента РП Анджея Дуди

15.05.2023 | 21:13

Завідувачка кафедри туризму, д. е. н. , проф. Мальська Марта взяла участь у 15 Балтійському Бізнес Форумі, який проходить під почесним патронатом Президента РП Анджея Дуди.
Учасники Форуму обговорили ревіталізацію відбудови туристичного бізнесу України і сфери гостинності зокрема у контексті викликів сучасних реалій.
Обговорення проходило у межах панельної дискусії, де завідувач кафедри туризму професор Марта Пилипівна Мальська гідно делегувала позицію України у сфері розвитку туризму.
У процесі дискусії було досягнуто консенсусу щодо міжнародних практик щодо співпраці викладачів із Головою Правління Польських Незалежних Готелей Елізабетою Лендо.