11.12.2020 | 13:47
11 грудня 2020 року відбувся захист курсових робіт студентами 3 і 4 курсів спеціальності 242 Туризм географічного факультету ЛНУ ім. І.Франка. Захист проходив у онлайн форматі з використанням сервісу Teams.
Дякуємо студентам за ґрунтовні доповіді, цікавий та змістовний матеріал, яскраві та технічно правильно оформлені презентації.
Вітаємо Нерету Вікторію та Захарову Яну з найвищими балами, а також Романицю Наталію, Максимяк Аліну, Рутецького Юрія, Гнатюк Вікторію та Шаварську Вікторію з гарними виступами, позитивними результатами та обміном корисним матеріалом!
Бажаємо успіхів в подальших наукових дослідженнях.