Global environmental challenges (Глобальні екологічні виклики)

Тип: На вибір ВУЗу

Кафедра: геоекології і фізичної географії

Навчальний план

СеместрКредитиЗвітність
33Залік

Лекції

СеместрК-сть годинЛекторГрупа(и)
316доцент Круглов І. С.

Практичні

СеместрК-сть годинГрупаВикладач(і)
316

Опис курсу

Цей курс розроблений спільно з Університетом Східної Кароліни, США (East Carolina University) і концентрується на Цілях сталого розвитку ООН, які стосуються питань довкілля: Ціль 6 – чиста вода та належні санітарні умови; Ціль 7 – доступна та чиста енергія; Ціль 11 – сталий розвиток міст і громад; Ціль 12 – відповідальне споживання та виробництво; Ціль 13 – пом’якшення наслідків зміни клімату; Ціль 14 – збереження морських ресурсів; Ціль 15– охорона та відновлення екосистем суходолу. Під час семінарських занять, які проходитимуть також у форматі онлайн конференцій з іноземними партнерами, студенти зможуть з’ясувати не лише загальне розуміння цих глобальних екологічних проблем, але й їхні національні контексти та можливі шляхи вирішення на прикладі конкретних проєктів. Окрім фахових знань, цей курс розширить культурний досвід слухачів та покращить навички наукового і ділового спілкування англійською мовою. Зважте також, що сертифікат від американського університету про прослуханий курс додасть ваги вашому резюме при працевлаштуванні.

Результати навчання:

  • знати: Цілі сталого розвитку ООН, які стосуються питань довкілля; особливості та відмінності їхньої реалізації в Україні та США; специфіку конкретних проєктів, спрямованих на досягнення Цілей;
  • вміти: обговорювати питання оптимізації довкілля англійською мовою; інтерактивно працювати з іноземним партнером над спільним проектом; застосовувати загальне розуміння Цілей у контексті національних та локальних екологічних проектів.

Рекомендована література

Матеріали

Матеріали курсу доступні для зареєстрованих у команді “Global environmental challenges” на корпоративній платформі ЛНУ MS Teams.

Силабус:

Завантажити силабус