Студентська практика у Греції

За програмою стажувань міжнародного туристичного оператора «MouzenidisTravel» на території Греції студенти стажувалися у Іракліоні та Ретимно (о. Крит). Вони виконували обов’язки трансформенів і працювали в основному лише із туристичними група із Польщі. Транфермен – це працівник готельного комплексу, який відповідає за супровід туристів від аеропорту до місця розміщення і у зворотньому порядку. Трансфермен – це уповноважений представник туроператора, у обов’язки якого входить зустріч іноземних туристів, уточнення їхніх даних; також трансфермен звіряє прибулих зі своїм списком, відриває корінець туристичного ваучера(який позначає, що турист прибув в країну призначення), вказує, де стоїть транспорт для трансферу в готель та повідомляє номер потрібного автобусу.

Доставивши туристів у готель, трансфермен може допомогти туристам, для яких заброньовано тут номери, отримати на рецепції реєстраційні картки та дати вказівки щодо їх заповнення