Зимова школа активного туризму

13.02.2020 | 12:37

Протягом 7-10 лютого 2020 року учасники студентського наукового гуртка «Активний туризм» провели польові дослідження в межах Запрутських Горган. Здійснено сходження на гори Ліснів та Куніклива. Досліджено стан маркування туристичних маршрутів, а також антропогенні зміни ландшафтів. Ідентифіковано житлові споруди в межах високогір’я, які можна використовувати для ночівлі туристичних груп. Здобуто досвід з пересування глибоким снігом, орієнтування на місцевості, організації харчування і побуту за від’ємних температур та ін. Досліджено динаміку елементів туристичної інфраструктури смт. Ворохта та с. Татарів. Отримані дані будуть використані при написанні курсових і магістерських робіт.
В польових дослідженнях приймали участь студенти кафедри туризму: Покровська Ю., Ольшанецький І., Часовський В., Парійчук С., Кречківський Н.,
Керівники гуртка, доценти: Гамкало М. З., Романів П. В.