Звіт декана географічного факультету Володимира Біланюка про навчально-виховну та наукову роботу на факультеті за 2016-2021 роки

27.04.2022 | 19:29

27 квітня 2022 року відбулося засідання Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка, на якому заслухано звіт про навчально-виховну та наукову роботу на географічному факультеті. Зі звітною інформацію перед колегами виступив декан географічного факультету Володимир Біланюк. Під час презентації звіту Володимир Іванович ознайомив колег із ґрунтовною інформацією щодо показників освітньої діяльності, наукової роботи та міжнародної співпраці. Декан також розповів про співпрацю з роботодавцями, національно-патріотичне виховання, творчу і культурно-просвітницьку роботу, інформаційні технології та інновації, промоцію та комунікацію, фандрайзинг та проєктну діяльність, матеріально-технічну базу і господарську діяльність географічного факультету. Окрім того, Володимир Біланюк окреслив основні напрями та завдання факультету на 2022-2026 роки. Перед присутніми виступив також голова комісії з підготовки звіту, проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар, який ознайомив колег із інформацією про роботу комісії. Надалі усі охочі виступили з оцінкою звіту та поставили свої запитання. Заслухавши й обговоривши звіт декана географічного факультету, врахувавши зауваження і пропозиції, Вчена рада схвалила звіт і задля підвищення якості освітньої та наукової діяльності, рекомендувала деканові, заступникам декана та завідувачам кафедр факультету вжити заходи щодо посилення роботи колективу факультету за пріоритетними напрямами.

За матеріалами Інформаційно-аналітичного часопису “Каменяр”

Презентація звіту

Завантажити звіт у форматі pdf