11 вересня 2023 року на кафедрі туризму відбулася зустріч зі стейкхолдерами з приводу доцільності та необхідності впровадження освітньої програми «Рекреаційна діяльність»

20.09.2023 | 11:42

11 вересня 2023 року  на кафедрі туризму географічного факультету ЛНУ імені Івана Франка відбулася зустріч зі стейкхолдерами з приводу доцільності та необхідності впровадження освітньої програми «Рекреаційна діяльність».  На зустрічі були присутні як викладачі кафедри (доц. Романів П.В, ст.викладач Зінько Ю.В., ст.викладач Благодир С.Ф.), члени робочої групи ОП «Рекреаційна діяльність: д. е. н, професор кафедри туризму Мальська М.П., гарант ОП, доц. Паньків Н.М.,  доц. Безручко Л.С., доц. Грицишин, доц. Манько А.М., ас. Жук Ю.І.  Серед запрошених гостей:  член робочої групи ОП, директор національного парку «Сколівські Бескиди» Приндак Василь Петрович, стейкхолдери: заступник директора Регіонального ландшафтного парку «Знесіння» Завадович Олександр Миронович, керівник ТЗОВ «Готель на Лемківській» Касьянчук Святослав, директор «Банк-Готелю» Тарас Кузик, студентка 3-го курсу (туризм), член робочої групи ОП Пасемко Діана.

Усі присутні долучилися до обговорення основних дискусійних питань стосовно впровадження ОП «Рекреаційна діяльність», а саме: 1. Обговорення доцільності впровадження ОП «Рекреаційна діяльність» в межах спеціалізації «Туризм і рекреація». 2. Обговорення освітніх компонентів (навчальних дисциплін), результатів навчання та цілей  освітньо-професійної програми  «Рекреаційна діяльність» на бакалавратському  рівні вищої освіти. 3. Тенденції розвитку спеціальності «Туризм і рекреація» в контексті запровадження ОП «Рекреаційна діяльність», придатність випускників до працевлаштування (конкурентоспроможність випускника на ринку праці). 4. Можливості співпраці наукової спільноти (кафедри) та потенційних роботодавців.

В обговоренні взяли участь професор кафедри, Марта Мальська, доцент та гарант ОП Паньків Наталія, доц. Анна Грицишин, доц. Андрій Манько та ст. викладач Юрій Зінько,  які зауважили доречність запровадження ОП «Рекреаційна діяльність», оскільки вона є логічним та змістовим доповненням зміни Спеціальності «Туризм» на «Туризм і рекреація», створюючи нові можливості освітнього компонента, готуючи фахівців нових, затребуваних професій, що зможуть в майбутньому забезпечити зростаючу потребу в духовному та фізичному оздоровленні людей.    З підтримкою та запевненням доречності створення та впровадження ОП «Рекреаційна діяльність» виступили Касьянчук Святослав,  Олександр Миронович Завадович, Василь Приндак, Тарас Кузик. Їхні пропозиції та зауваження стосовно ОП будуть взяті до уваги при впровадженні ОП «Рекреаційна діяльність».