Зустріч з представниками німецької екотуристичної організації “Друзі природи”

21.10.2019 | 11:08

За ініціативи кафедри туризму географічного факультету відбулась зустріч з
представниками громадської екотуристичної організації «Друзі природи» з Тюрінгії. Ця організація, що має майже столітню історію функціонування на території Німеччини, займається практичною діяльністю з охорони довкілля, екологічним туризмом та екоосвітою. Вона приймає активну участь у громадських рухах з попередження кліматичних змін.
На зустрічі зі студентами і викладачами факультету німецькі гості поділились своїм досвідом в організації екоакцій, проведенні екотуристичних занять та екоосвітніх таборів, у т.ч. за участю українських школярів і студентів. Відбулась жвава дискусія щодо сучасних ефективних напрямів екотуристичних ініціатив та екопросвітництва. Учасники зустрічі отримали від представників тюрінгської організації «Друзі природи» інформаційні матеріали та екологічні сувеніри.