Зустріч з головним екологом фармацевтичної фірми Денисом Ковпаком

20.11.2020 | 19:48
20 листопада 2020 р. доцент кафедри раціонального використання прриродних ресурсів та охоронм природи Ірина Койнова організувала та провела он-лайн зустріч з головним екологом фармацевтичної фірми Денисом Ковпаком, випускником кафедри 2004 року. Захід пройшов в рамках вивчення дисципліни «Методи геоекологічних досліджень» для студентів 3 курсу кафедри. Спільно обговорили екологічні аспекти впливу підприємств фармацевтичної галузі на довкілля та методи їхнього дослідження. Денис поділився досвідом впровадження заходів екологізації діяльності підприємства. Зустріч була не лише високопрофесійною, але й мотивуючою, адже студенти повірили у можливості власного кар’єрного успіху.
Дякуємо нашим випускникам за постійну підтримку кафедри та включення у процес підготовки висококваліфікованих кадрів з охорони довкілля.