Зустріч студентів та викладачів кафедри туризму зі стейкхолдером – директором туристичного оператора «Ай Джей Тревел»

17.02.2023 | 15:06

17 лютого 2023 року відбулась зустріч студентів спеціальностей 242 “Туризм”, 241 “Готельно-ресторанна справа” та викладачів кафедри туризму зі стейкхолдером, директором туристичного оператора «Ай Джей Тревел» Яною Бербенчук.

На зустрічі було обговорено організацію туристичної діяльності туроператора, основні напрямки діяльності, а також залученість студентів до міжнародної практики у Болгарії.

Під час міжнародної практики у Болгарії студенти здобудуть нові практичні навички та знання: опанують досвід роботи у сфері міжнародного туризму; отримають навчання, підготовку спеціалістами різноманітних сфер із декількох країн; матимуть нові знайомства із цікавими людьми з різних країн; можливість кар’єрного росту; можливість відвідання екскурсій по Болгарії та Туреччині. Туристичний оператор «Ай Джей Тревел» співпрацює з провідними готелями в Болгарії: Маріна Роял Палас 5*, Маріна Біч 4*, Мірамар 4*, Гріфід Арабелла 4*, Гріфід Болеро 4*, Ліон 4*. Результатами міжнародної практики стануть нові навички та компетенції, практичний досвід студентів, а також сертифікат міжнародного зразка.