Зустріч студентів першого курсу з представниками турфірм

09.11.2018 | 10:38

Для студентів першого курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» в рамках практичного курсу «Основи туризмознавства» у кінці жовтня була проведена зустріч з представниками туристичних фірм – національного туроператора «JoinUP» і львівської турагенції «Travel Look». На зустрічі обговорювались питання: особливості туроператорської і турагентської діяльності та взаємодія турфірм з готельними і ресторанними закладами. Від львівського офісу туроператора «JoinUP» виступив менеджер з роботи з партнерами Богдан Хомин, який ознайомив з діяльністю найпотужнішого національного туроператора з виїзного і внутрішнього туризму в Україні, звернув увагу на проблемні питання взаємодії з готельними підприємствами та авіаперевізниками. Директор турагенції «Travel Look» Ірина Чік (випускниця географічного факультету) ознайоми студентів з особливостями роботи турагенції на ринку послуг та підсумками цьогорічного сезону для турфірм Львова. Наголосила на необхідності під час навчання здобувати навички під час практик та стажувань на підприємствах гостинності.

Студенти приймали активну участь у спілкуванні з представниками турфірм. Їх цікавили питання, пов’язані з механізмом попередньої резервації туроператорами місць в готелях, можливості проходження практик у підрозділах туристичних фірм і готелів. На згадку про зустріч студенти отримали сувенірну продукцію від національного туроператора «JoinUP».