Зустріч студентів-магістрів ОП “Середня освіта” кафедри економічної і соціальної географії із стейкголдером Іриною Кривкою-Росадою

06.02.2023 | 16:38
Під час виробничої практики студентів ГРОМ – 11с (спеціальності “Середня освіта (географія)”) 3 лютого 2023 р. відбулась зустріч з  Іриною Іванівною Кривкою-Росадою, вчителькою географії Міжгірського ліцею №1 в однойменній територіальній громаді Хустського району Закарпатської області; випускницею кафедри економічної і соціальної географії (2019).
Ірина Іванівна познайомила студентів із досвідом роботи пілотного проекту “Нової української школи”. Були наочно продемонстровані відмінності між традиційними і новими програмами вивчення географії, власні методичні розробки для уроків географії, які імплементовані у навчальний процес.
Магістри мали змогу обговорити  запровадження принципів НУШ.

Дякуємо п. Ірині те, що поділилась корисним досвідом для майбутніх освітян.