Зустріч студентів готельно-ресторанного фаху Франкового університету з відомим екскурсоводом Іваном Радковцем

03.12.2019 | 10:39

28 листопада 2019 р. викладачами кафедри туризму – ст. викладачем Ю.В. Зіньком та доц. І.Г. Пандяком, було організовано зустріч студентів 1 і 3 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» з відомим у Львові та в Україні професійним екскурсоводом, знавцем історії, чудовим оратором, патріотом свого міста Іваном Радковцем.

У ході цікавої лекції п. Іван поділився власним життєвим та професійним досвідом вибору та становлення себе як професіонала-екскурсовода, значенням різностороннього пізнання та освіти для цього фаху, унікальності екскурсійної дестинації Львова. Найбільшу увагу гість зосередив на значенні та взаємозв’язку сфери гостинності та екскурсійної діяльності, використанні закладів готельного і ресторанного профілю під час екскурсій. Під час зустрічі гість продемонстрував майстерність комунікації екскурсовода з екскурсантами, вміння захоплювати та викликати інтерес у аудиторії.

Щира подяка Івану Радковцю за професійно проведене заняття, зичимо Вам здоров’я та подальших успіхів!

Текст: Пандяк І.Г.