Знаний шведський науковець Андерс Перссон у Львові

07.05.2018 | 12:06

7 – 10 травня Львівський Національний Університет імені Івана Франка відвідає знаний шведський науковець, Професор Андерс Перссон, фахівець у галузі метеорології, геофізики, прогнозування з Університету Уппсали. Заходи відбуваються в рамках реалізації проекту Шведського інституту.

Андерс Перссон має значний досвід дослідницької, прогностичної та викладацької роботи в Шведському Гідрометеорологічному Інституті, Європейському Центрі Середньотермінових Прогнозів (Велика Британія), Британській Службі Погоди, Військово-морській Дослідницькій Лабораторії (Монтеррей, США), Університеті Тренто (Італія) та інших відомих установах.

В рамках візиту у стінах Університету відбудуться наступні заходи:

• 7 травня – Зустріч з викладачами, аспірантами і студентами Львівського Університету. Початок 15:00 (аудиторія 35)
  • 8 травня – Семінар на тему Сміття у Тихому океані й ефект Коріоліса. Початок о 13:30.
  • 10 травня – Природа планетарних хвиль Россбі. Початок 11:45