«Зі Львова до Риму» – навчальна поїздка студентів і викладачів кафедри туризму

28.10.2015 | 15:10

З метою поглиблення знань і практичних умінь організації міжнародного туризму 22–25 жовтня 2015 р. відбулася навчальна поїздка студентів і викладачів кафедри туризму географічного факультету ЛНУ імені І. Франка теренами ЄС. Під час подорожі учасники мали змогу ознайомитися з практикою роботи різних суб’єктів туристичного бізнесу, що працюють за європейськими стандартами надання послуг.
У програмі були передбачені знайомства:
1) з Віденським університетом (нім. Universitt Wien, лат. Alma Mater Rudolphina Vindobonensis), в якому свого часу здобуло освіту гроно видатних українців;
2) з туристичними інформаційними центрами Відня та Риму;
3) з практикою екскурсійного обслуговування туристичних потоків у найбільших туристичних центрах ЄС;
4) зі специфікою залучення у масовий туризм видатних об’єктів паломництва, розташованих на території Ватикану тощо.
Зібрані матеріали та набутий досвід учасники навчальної поїздки планують використати при підготовці кваліфікаційних робіт та наукових публікацій.